skarabeus napisał(a):

|
Hmmm... raz czytalem z nim wywiad, ze on umorzy caly dlug Wisly wobec niego.
|
Powiedział to jeśli dobrze pamiętam na tej konferencji na której ogłaszał odejście. Przy czym to było jak miał w Wiśle 3,5 miliona. Teraz jeśli wierzyć deklaracjom to jest już koło 11 milionów. Trudno uwierzyć w aż taki gest.