s1mone napisał(a):

Nie pitol mi tu o paru centymetrach różnicy, niski to jest Duda, a nie Colley czy Tachi. Nazywasz najwyższego zawodnika niskim i się bronisz tym, że jest ledwie parę cm wyższy od innego wysokiego zawodnika... Rly? Między nim a niskim Dudą jest głowa różnicy, po prostu palnąłeś jak łysy grzywką o kant kuli i nad tym poprzestańmy, ok? 
Co do przedsezonowych ocen to obstawiałem awans w drugim sezonie po spadku, uznając jednocześnie, że najprawdopodobniej załapiemy się do baraży. Nie mam sobie nic w tej materii do zarzucenia i zdanie podtrzymuję.
|
Ok, proszę jeszcze o numery EuroMillions a wszystko, co wygram wrzucę na Wisłę.
poza tym ze wszystkim się zgadzam