Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7918
Stary 09.07.2023, 21:42
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie pitol mi tu o paru centymetrach różnicy, niski to jest Duda, a nie Colley czy Tachi. Nazywasz najwyższego zawodnika niskim i się bronisz tym, że jest ledwie parę cm wyższy od innego wysokiego zawodnika... Rly? Między nim a niskim Dudą jest głowa różnicy, po prostu palnąłeś jak łysy grzywką o kant kuli i nad tym poprzestańmy, ok?

Co do przedsezonowych ocen to obstawiałem awans w drugim sezonie po spadku, uznając jednocześnie, że najprawdopodobniej załapiemy się do baraży. Nie mam sobie nic w tej materii do zarzucenia i zdanie podtrzymuję.
Ok, proszę jeszcze o numery EuroMillions a wszystko, co wygram wrzucę na Wisłę.


poza tym ze wszystkim się zgadzam
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując