Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 09.07.2023, 19:50
Ja jestem ciekaw, co z tym dlugiem wewnetrznym jak przyjdzie inwestor, ktory polozy na stole konkret pieniadze, ale powie tak: dokladaliscie, bo byliscie nieudolni to teraz umarzajcie i oddajcie klub bez tego dlugu.

a

Hmmm... raz czytalem z nim wywiad, ze on umorzy caly dlug Wisly wobec niego.
Ostatnio edytowane przez skarabeus : 09.07.2023 o godz. 19:53.
Odpowiedz cytując