|
Ja jestem ciekaw, co z tym dlugiem wewnetrznym jak przyjdzie inwestor, ktory polozy na stole konkret pieniadze, ale powie tak: dokladaliscie, bo byliscie nieudolni to teraz umarzajcie i oddajcie klub bez tego dlugu.
a
Hmmm... raz czytalem z nim wywiad, ze on umorzy caly dlug Wisly wobec niego.
Ostatnio edytowane przez skarabeus : 09.07.2023 o godz. 19:53.
|