MaLk napisał(a):

|
Robimy to permanentnie na kredyt, o który ktoś za chwilę się upomni. Może się uda i awansujemy zanim to wszystko pier*olnie. Może. Miejmy nadzieję. Ważne, że prowadzimy przyjazny klub z romantycznym wiślackim DNA.
|
Dokładnie tak. Dodam tylko, że wszystko wskazuje na to, że gdyby nie nagłe pojawienie się 4 milionów za AEM to moment pier*olnięcia mógłby nastąpić już teraz. W obecnym sezonie liczymy jak rozumiem na kolejną płatność za AEM i uregulowanie środków za Lisa. Miejmy nadzieję, że to wypali bo inaczej możemy nie dojechać do tych środków z telewizji. Chyba, że właściciel ma luźne 12 milionów żeby pokryć cały zaplanowany deficyt.