|
Trudno żeby nie pojawiała się niechęć skoro na przestrzeni miesiąca poznaliśmy dwa zupełnie różne powody odrzucenia oferty MADA.
Ja nie twierdzę, że MADA to dobry wybór był, sam pisałem, że może i dobrze się stanie, że nic z tego nie wypali (zanim było info, że odrzucili ich). Ale czym innym jest realna ocena a czym innym jest mówienie tego, co akurat pasuje do bieżącej sytuacji. A tak się zachowuje Jarek.
I teraz. Jak traktować jakiekolwiek inne wypowiedzi, w innych tematach, autorstwa Jarka za wiarygodne? Rośnie nam pinokio, niestety.
|