crux.a napisał(a):

@BCGorlice, cóż jest prawda?
Na moje oko napędza cię - tutaj, na forum - raczej niechęć do Jarka niż miłość do Wisły. Taka intuicja. Z mojej strony end of offtop.
|
ja wole na forum osoby których napędza niechęć do Jarka czy Kuby , niż kołko wzajemnej adoracji
do Dukata i Marzeny niechęci nie było...