s1mone napisał(a):

Ależ nikt ci nie karze sie uczyć wzrostu na pamięć, ale to na pierwszy rzut oka widać, że chłop jest wysoki... Sprawdziłem z czystej ciekawości, ale nawet bez tego wyglądał mi na jednego z najwyzszych w drużynie. A ty jedziesz tekstem 'niski Colley' xD ciekaw jestem co jeszcze oceniasz z podobną przenikliwością
|
wolfy "niski colley" takie rzeczy nalezy pamietac