Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7913
Stary 09.07.2023, 10:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ależ nikt ci nie karze sie uczyć wzrostu na pamięć, ale to na pierwszy rzut oka widać, że chłop jest wysoki... Sprawdziłem z czystej ciekawości, ale nawet bez tego wyglądał mi na jednego z najwyzszych w drużynie. A ty jedziesz tekstem 'niski Colley' xD ciekaw jestem co jeszcze oceniasz z podobną przenikliwością
wolfy "niski colley" takie rzeczy nalezy pamietac
Odpowiedz cytując