crux.a napisał(a):

|
Między wierszami w ostatnim dużym wywiadzie można przeczytać, że niedoszły nowy właściciel (MADA) chciał a. zostawić Jara na stołku prezesa, ale też b. wymienić cały pion sportowy. I o to poszło. Po mojemu Jarek podjął właściwą decyzję, a s.......ił sprawę pijarowo. Wolę tak niż na odwrót.
|
To teraz by pasowało żeby druga strona powiedziała co się stało i wtedy by było klarownie. No ale tak się oczywiście nie stanie więc można tylko spekulować.
Póki co kisimy się dalej w tym samym sosie i jakie to skutki przyniesie - zobaczymy. A czy MADA byłaby dobra czy zła - pozostaje nam patrzeć na to co zrobią z Lechią i za jakiś czas okaże się co to za jedni.