Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 09.07.2023, 08:35
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1: "Wielki bohater, który musi ratować non stop Wisłę i tylko on ten wózek pociągnie sam. Nie żadna MADA, nie Jażdżyński nie Kuba"
A dlaczego Kuba nie ratował Wisły i nie dal kasy?. To przecież on,Dawid i wujek doprowadzili do hańbiącego spadku i zostawili klub na 10 miejscu.

Zastanawia mnie skąd ten nagły atak na Królewskiego.
Co chwilę opowiada bajki to jest za nie punktowany, jak przestanie brylować bez sensu i Wisła zacznie iść do przodu to będą brawa-proste.Kuba ostatnio mniej obrywa m.in. dlatego, że siedzi cicho.
A za 3 g.wnosezony i spadek odpowiadają oczywiście wszyscy trzej panowie główni udziałowcy bez względu na to jak kto próbuje odwracać kota ogonem plus zatrudniona kiepska rodzina i znajomi. Plus prezes władek jesienią 22, ale ten był krótko. Więc narracja, że dobry JK spadł nam nagle z nieba w listopadzie 22 jest dla naiwnych.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 09.07.2023 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując