Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7912
Stary 09.07.2023, 08:31
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego trzeba czekać aż do 4 kolejki?
Czyżby zawiązał się u nas fanklub Banasika?
Dobremu trenerowi, wystarcza 4 mecze żeby zniwelować taktyczne naszą legende. Wynik jest oczywiscie sprawa otwartą jednak pod względem taktycznym jestem pewien ze Sobolewski zostanie zjedzony.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 09.07.2023 o godz. 08:33.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując