FraMat napisał(a):

Dlaczego trzeba czekać aż do 4 kolejki?
Czyżby zawiązał się u nas fanklub Banasika?
|
Dobremu trenerowi, wystarcza 4 mecze żeby zniwelować taktyczne naszą legende. Wynik jest oczywiscie sprawa otwartą jednak pod względem taktycznym jestem pewien ze Sobolewski zostanie zjedzony.