|
Jaroo1: "Wielki bohater, który musi ratować non stop Wisłę i tylko on ten wózek pociągnie sam. Nie żadna MADA, nie Jażdżyński nie Kuba"
A dlaczego Kuba nie ratował Wisły i nie dal kasy?. To przecież on,Dawid i wujek doprowadzili do hańbiącego spadku i zostawili klub na 10 miejscu.
Zastanawia mnie skąd ten nagły atak na Królewskiego.
|