Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
1305
09.07.2023, 07:47
Poczekajmy najpierw pare dni, tak do pierwszej kolejki. Wtedy ta MADA powinna już coś tam w Lechii popłacić czy jakoś zadziałać bo na razie wygląda na to że Lechia zaraz może przestać istnieć w obecnym wydaniu
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988