Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7911
Stary 09.07.2023, 00:40
Ależ nikt ci nie karze sie uczyć wzrostu na pamięć, ale to na pierwszy rzut oka widać, że chłop jest wysoki... Sprawdziłem z czystej ciekawości, ale nawet bez tego wyglądał mi na jednego z najwyzszych w drużynie. A ty jedziesz tekstem 'niski Colley' xD ciekaw jestem co jeszcze oceniasz z podobną przenikliwością
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.07.2023 o godz. 00:42.
Odpowiedz cytując