|
Królewski zaczął samodzielnie rządzić w listopadzie 2022 roku. Wtedy dołożył ok. 5 mln, zł a na wiosnę ok.2,5 mln. Co by było gdyby nie dołożył?. Kuba z rodziną,Nowakiem by sypnęli groszem abyśmy dostali licencję?. Przejmował klub będący na 10 pozycji a sezon zakończył na 4 pozycji.
Teraz po wzmocnieniach mamy szansę lepiej punktować niż Brzęczek w poprzednim sezonie.
|