Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

czemu hejterów JK
sytuacją z farmazonieniem od kwietnia czy tam marca sam sie podłożył
|
Między "sam się podłożył" a "nic się nie zmieniło przez 4 lata" to jednak jest przepaść.
Nie twierdzę, że Jaro nie robi błędów ale między krytyką, a hejtowaniem jest jednak pewna różnica.
Jak się komuś dymi pod kopułą to polecam sprawdzić jak sobie Fifi radził z sąsiadką i może coś na uspokojenie.