Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1296
Stary 08.07.2023, 13:43
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam świadomość, że to jest temat hejterów Jaro K. ale trzeba chyba nie mieć mózgu by pi...sać takie gówna.
Wyprostowanie finansów klubu, który był przez długie lata okradany przez m.in. "kiboli" to nie jest praca na rok.
Zaryzykuję tezę, że kolega ze swoją przenikliwością i ogarnianiem rzeczywistości znacznie bardziej pasuje na Twitterka lub Fejsika. Tu wprawdzie dalej można poczytać ludzi racjonalizujących działania Jarosława, ale jednak większość coś już zaczęła kojarzyć.

A zdanie powyżej jest kwintesencją tego jak konsekwentnie prowadzona polityka informacyjna pozwala utrzymywać jednostki, nazwijmy to, mniej inteligentne w porządanym stanie ducha.

Nasz prezes jest w klubie prawie pięć lat, ale to za mało żeby uzdrowić finanse po bandytach, którzy byli w klubie połowę tego okresu. Wystarczy kojarzącym inaczej wczytać, że on to właściwie dopiero pół roku ratuje.

Pół roku to też za mało żeby poprawnie sprzedać klub, ale teraz to zaraz wszyscy zobaczą. Teraz to się przygotujemy! Będą inwestorzy europejscy, a może nawet hamerykańscy! A że podobne brednie opowiadaliśmy gawiedzi w 2019? Nic to! Gawiedź właśnie dlatego jest gawiedzią, że można jej wczytać dowolny kit. Wystarczy coś często powtarzać, używać mądrych słów i regularnie przekonywać gawiedź, że jest zajebista.

Nowy Bill Gates od 2019 roku co pół roku mniej więcej zapowiada technologiczny przełom w Wiśle. Ma być na bogato. Ma być sztuczna inteligencja. Centra rozwojowe i naukowe mają nawet byc! Z widocznych efektów udało się sp… wdrożenie systemu biletowego w 2021. A potem wdrożyć normalny. I tyle. Ale co tam. Damy wywiad i poinformujemy, że czas jest potrzebny i pół roku to za mało. A pelikany będą łykać i się cieszyć.
Odpowiedz cytując