Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7893
Stary 08.07.2023, 11:13
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Większa szansa, że nasi renciści dotrwają bez kontuzji do rozpoczęcia sezonu i może nawet zaliczą parę meczów I lidze.
Pomyślałem o tym, ale z drugiej strony to jakby przygotowywać się do hokeja na lodzie grając na trawie. Są podobieństwa, ale to jednak inne dyscypliny sportu.
Im szybciej nasze nowe nabytki zrozumieją że ochraniacze na piszczele to nie dekoracja tym lepiej. No i jednak inaczej gra się z przywoitymi piłkarzami a inaczej kiedy każda sekunda z piłką przy nodze zwiększa ryzyko że Ci ją u.......ą.

Do czego zmierzam - my masę punktów straciliśmy z najgorszymi zespołami w lidze. Te zespoły mają kilka punktów wspólnych, wysoka kultura gry nie jest jednym z nich.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.07.2023 o godz. 11:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując