MaLk napisał(a):

|
Większa szansa, że nasi renciści dotrwają bez kontuzji do rozpoczęcia sezonu i może nawet zaliczą parę meczów I lidze.
|
Pomyślałem o tym, ale z drugiej strony to jakby przygotowywać się do hokeja na lodzie grając na trawie. Są podobieństwa, ale to jednak inne dyscypliny sportu.
Im szybciej nasze nowe nabytki zrozumieją że ochraniacze na piszczele to nie dekoracja tym lepiej. No i jednak inaczej gra się z przywoitymi piłkarzami a inaczej kiedy każda sekunda z piłką przy nodze zwiększa ryzyko że Ci ją u.......ą.
Do czego zmierzam - my masę punktów straciliśmy z najgorszymi zespołami w lidze. Te zespoły mają kilka punktów wspólnych, wysoka kultura gry nie jest jednym z nich.