krysztal napisał(a):

Na kolana przed wielką Wisłą,właściwie można już nie rozgrywać kolejnego sezonu bo wiadomo że rozdupcymy tą ligę i drużyny w niej grające w pył.
Jednak na wypadek gdyby pierwszoligowi drwale niechętnie rozkładali przed Wisłą nogi należy zapamiętać kto po dwóch sparingach wyciąga jakie wnioski
|
Niektórzy nigdy się nie uczą. Mija miesiąc i już w.......e z poprzedniego sezonu ulatują. Jeden udany sparing i już Duda box to box, Rodado golleador a Goku to nawet lepszy niż Igbekeme.
Szkoda że mecze pierwszej ligi to jednak inaczej będą wyglądać. W ogóle jaki jest sens rozgrywania sparingów z takimi zespołami zamiast z bandą drwali z pierwszej/drugiej ligi?
@FraMat - jesteś odklejony. Żeby tak popłynąć po sparingu to trzeba być desperatem.
- Duda zaliczył asystę w sparingu! Jak doliczymy te z ligi i z PP to będzie ich już miał aż trzy! Co za grajcar!
- Rodado akurat zawsze broniłem, ale to sparing. Inna agresja i intensywność, zerowa presja. Inaczej się gra jak co chwila ktpś cię skrobie po achillesach albo wprost łapie wpól i wywraca.
Widzę że strasznie chcesz udowodnić że jednak miałeś rację, tyle że tamten sezon już się skończył. Na papierze mamy słabszy skład niż wiosną ale lepszy niż jesienią. No i tego samego nędznego trenera. Ale sam fakt że w obronie być może nie będzie takiego sabotażu jak za czasów Colleya i Wachowiaka może wystarczy na awans. Może. To będzie zupełnie inna liga.
Wygraliśmy sparing, ładne gole padły, a Ty znowu straciłeś okazję żeby siedzieć cicho.