Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 08.07.2023, 10:20
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to zależy od formy umowy.
Po drugie ubezpieczenia to nie tylko ZUS.
Ale być może klub wziął wszystko "na klatę".

Ale ja podziwiam zespół ekspertów z forum, którzy wiedzą, że Królewski celowo prowadzi źle firmę/klub czy jakie są kontrakty z zawodnikami.
Nie żeby coś, ale Królewski jasno, bodajże na którymś z Q&A, powiedział, że płaci klub, nie ZUS.
Odpowiedz cytując