pepe72 napisał(a):

Po pierwsze to zależy od formy umowy.
Po drugie ubezpieczenia to nie tylko ZUS.
Ale być może klub wziął wszystko "na klatę".
Ale ja podziwiam zespół ekspertów z forum, którzy wiedzą, że Królewski celowo prowadzi źle firmę/klub czy jakie są kontrakty z zawodnikami.
|
Nie żeby coś, ale Królewski jasno, bodajże na którymś z Q&A, powiedział, że płaci klub, nie ZUS.