|
Dla mnie to brzmi tak, jakby decyzja na "nie" była podjęta sporo wcześniej, a całe to zamieszanie, kluczenie, słowa o konieczności zapewnienia spokoju drużynie, to była gra na czas, aby przygotować klub, ułożyć dokumentację o czym mówi, do tych docelowych rozmów (z pożądanymi inwestorami z EU lub US) i dać sobie czas na zbadanie innych opcji, które np. pojawiały się w trakcie rozmów z Mada. Prawdopodobnie Wisła jest w innych, korzystniejszych dla niej procesach i to był główny powód odrzucenia tamtego podmiotu. Jedyne logiczne wytłumaczenie, że rezygnujesz z takich pieniędzy przy jednoczesnym założeniu, że podmiot (Mada) był wiarygodny (a jak napisał na tym forum członek RN z ramienia Socios - owszem był).
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 07.07.2023 o godz. 23:41.
|