Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 07.07.2023, 16:52
Uryga przychodził jako najlepszy piłkarz klubu, z którego odszedł do ekstraklasowej Wisły. Z 85-95 tysięcy złotych miesięcznie pewnie inkasuje. Po 2 latach pobytu w Wiśle z pewnością zarobił ponad 2 miliony złotych.

I gdyby ZUS mu płacił to by Królewski o tym wspomniał, żeby uspokoić kibiców, że.. spokojnie, większość kasy czy część opłaca ZUS, więc nie jest on dużym obciążeniem dla klubu borykającego się z problemami finansowymi. Tak jak pisał przy Igbekeme, że spokojnie, pensje opłaca Real.
Odpowiedz cytując