Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1271
Stary 07.07.2023, 13:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Generalnie chyba można to i inne kwestie określić jednym zdaniem, Królewski za dużo mówi, a za mało robi. Do świecenia w mediach jest dobry ale jak trzeba zrobić wyniki i wziąć odpowiedzialność to winnego nigdy nie ma i nie ma nawet podsumowania tego co zawiodło, co zmieniamy itp.
Królewski mówi tylko wtedy kiedy mu to pasuje do narracji. Ewentualnie jak chce klub podpompować (jak z tym inwestorem). Niektórzy takie działanie nazywają transparentnością ale jak dla mnie nie ma to nic z tym wspólnego. Czyste mitomaństwo i mydlenie ludziom oczu bzdetami byle przykryć prawdziwe problemy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując