Jaroo1 napisał(a):

Jakiej odpowiedzialności? Przecież Jaro cały czas mówił, że podmiot jest konkretny i wiarygodny.
Także albo dawał się w chuja robić pół roku pajacom, albo odrzucił dobrą ofertę na rzecz tego co nas czeka w tym i kolejnych sezonach (czyli raczej biedy).
Przypominam że podmiot był sprawdzony na wszystkie sposoby, super, wiarygodny, a nie podpisano umowy bo się poróżnili o jakieś drobne kwestie
|
Jeszcze nie widziałem firmy która by wiedziała że sprzedała klub w zle ręce przed faktem dokonanym. Pomijając sytuację gdy oszuści sprzedają oszustom. Albo desperaci.
Masz przykład jak prawnicy tele-foniki, jednej z największych firm prywatnych w PL (wówczas) prześwietlili Meresinskiego.
Poza tym, wszystko można zweryfikować, ale intencje już niekoniecznie.
Masz jeszcze inny przykład, Płatka w ŁKSie, gość prześwietlony na 100 sposobów, ma klub w serie A/już B. Każdy by mu przyklasnął. A gdzie jest teraz? On chyba sam raczy wiedzieć. Gość zaczął grać w dziwne gierki na samym finiszu