azor napisał(a):

|
A wrzucisz konkretny paragraf o tym mówiący?(skoro z taką pewnością o nim mówisz) Bo jest dziwnie zbieżny z KP, a nigdy nie słyszałem żeby jakiś klub w ten sposób rozwiązał umowę z zawodnikiem.
|
Uchwała PZPN z 27.03.15, art. 8.5.
wolfy napisał(a):

|
Wylewanie żółci nic tu nie da, a rozwiązanie kontraktu to nie taka prosta sprawa jak się niektórym wydaje.
|
Dziecinnie prosta, pan Królewski składa panu Urydze w przepisowym terminie oświadczenie o rozwiązaniu kontraktu i sprawa się kończy.
wolfy napisał(a):

|
Uryga musiałby być niezdolny do gry, a on trenuje, grywa w sparingach. Może argumentować przed PZPN że był do dyspozycji - sama forma nie pozwala na rozwiązanie kontraktu.
|
Przede wszystkim to musiałby zagrać 10% meczów w sezonie, zagrał 0, więc tu nie ma pola do interpretacji, pan Królewski dostarcza oświadczenie i kontrakt rozwiązany.