|
A wrzucisz konkretny paragraf o tym mówiący?(skoro z taką pewnością o nim mówisz) Bo jest dziwnie zbieżny z KP, a nigdy nie słyszałem żeby jakiś klub w ten sposób rozwiązał umowę z zawodnikiem.
Co nie zmienia oczywiście tego, że też zaczynam wrzucać Urygę do worka z Dawidowskim.
|