|
Myślę że przeginacie pałę. Królewski nie jest jasnowidzem, jeżeli wycofał się bo fundusz okazał się niewiarygodny to ostatecznie podjął słuszną decyzję. Fakt że z nimi rozmawiał - nie on pierwszy w biznesie trafił na niepewnych inwestorów.
Jeśli zdecydował się na pozostanie głównym udziałowcem dlatego bo warunki zdecydowanie się pogorszyły przy braku awansu (co logiczne), to to czy podjął słuszną decyzję pokaże czas. Na pewno to bardzo ryzykowna gra.
Jeżeli jedynym powodem było to że nowi właściciele chcieliby poukładać wszystko po swojemu, cóż, to mało poważne.
I tak raczej nie poznamy szczegółów i ostatecznej oferty, a na pewno nieprędko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.07.2023 o godz. 08:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|