krysztal napisał(a):

Władysław spod Gorlic zawsze miał słabość do osób nie klubów. Na konferencji opowiadał, że jest w Wiśle tylko dlatego, że jest w niej Kuba. W kuluarach mówił wręcz, że jakby Kuba grał w Cracovii to sponsorowałby Cracovię. Wisłę to on miał głęboko, ale raczej nie w sercu.