Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15655
Stary 06.07.2023, 22:40
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Władeczek przerzucił się na wyścigi

https://sportowy24.pl/takich-zdjec-t...95/zd/68782583
Władysław spod Gorlic zawsze miał słabość do osób nie klubów. Na konferencji opowiadał, że jest w Wiśle tylko dlatego, że jest w niej Kuba. W kuluarach mówił wręcz, że jakby Kuba grał w Cracovii to sponsorowałby Cracovię. Wisłę to on miał głęboko, ale raczej nie w sercu.
Odpowiedz cytując