Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7867
Stary 06.07.2023, 10:08
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Widać też- choć może ja już jestem trochę uprzedzony- na jakiej wyjebce trenuje Biegański.
On tak zawsze wygląda. Jedyne wyjątki to wygrane mecze gdzie miał indywidualne zasługi.

To że go Wisła nie sprzedała zaraz po spadku to był spory błąd. Zapewne trzymał go przepis o młodzieżowcu i dość wygórowane oczekiwania Wisły, ale teraz gdy będzie grać Raton to bym go wypchnął gdziekolwiek.
Odpowiedz cytując