krysztal napisał(a):

|
Widać też- choć może ja już jestem trochę uprzedzony- na jakiej wyjebce trenuje Biegański.
|
On tak zawsze wygląda. Jedyne wyjątki to wygrane mecze gdzie miał indywidualne zasługi.
To że go Wisła nie sprzedała zaraz po spadku to był spory błąd. Zapewne trzymał go przepis o młodzieżowcu i dość wygórowane oczekiwania Wisły, ale teraz gdy będzie grać Raton to bym go wypchnął gdziekolwiek.