Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7866
Stary 06.07.2023, 09:40
sorino napisał(a):Wyświetl post
Jak widać na filmiku z zespołem znów nie trenuje Alan Uryga - zawodnik, który przez ostatnie 2 sezony zagrał w Wiśle 3 mecze.

Zawodnik z którym można w tej chwili bezkosztowo rozwiązać kontrakt, ale termin upływa za kilka dni i może już nie być kolejnej takiej okazji.

A z takiej możliwości nie skorzystał już rok temu duet Dawid Błaszczykowski i jego Wuja, chcący na Urydze budować podstawy awansu. Słynne wujkowe "niedługo wróci Alan i Kuba".

Z takiej okazji nie skorzystał w styczniu również Jarosław Królewski, ale dostał teraz kolejną szansę na rozwiązanie Urygi, z której zapewne znów nie skorzysta.

Jak Uryga nadal przez kolejne 3 lata zamiast grać, będzie się wciąż rehabilitował, to mam nadzieję, że Królewski weźmie na siebie koszty opłacania jego "ekstraklasowego" kontraktu, bez powiększania w klubowym sprawozdaniu rubryki: Zobowiązania.
Widać też- choć może ja już jestem trochę uprzedzony- na jakiej wyjebce trenuje Biegański.
Odpowiedz cytując