Karherop napisał(a):

Tu się tak złożyło (może przypadkiem, może nie) że brakujące pozycje do wzmocnienia blokuja swoimi kontraktami piłkarze zajmujący dokładnie te same pozycje, czyli Hugi i Fazlagic.
Patrząc choćby przez pryzmat zeszłego sezonu. Przy naszej taktyce jak się rozjedzie środek pola i skrzydła to nie istniejemy. A co gorsza nasz treneiro próbuje wtedy co raz to dziwniejszych rozwiązań.
A tak btw to wspomniany Sorino grywał głównie jako lewy atakujący więc to może być bardziej konkurencja na pozycję Alfaro niż Rodado/Sobczaka.
|
Prawda jest taka że Tachi ma lepszy drybling, podanie i szybkość niż Młyński.
Jak koleś ma siłę biegać to oczywiście będzie lepszy też na skrzydle.