|
Dobrze pamiętam jak ocenialo się ściągnięcie Igbekeme i była co do tego zgodność. Nie wiadomo jednak co by się stało gdyby nie kontuzja Sapały na początku rundy. Być może by do nas nie trafił? Tego nie wiemy na 100%. Przyszedł też w takim momencie że był ewidentnie transferem last minute i jakąś okazja rynkowa. Czy tak będzie z Sorino? Chciałbym.
Patrząc na naszą kadrę to jednak widzę dalej braki, choć tu na dwóch innych pozycjach. (Ktoś na skrzydło i ŚPD). Mogę się tylko domyślać że Panowie Hugi i Fazlagic blokują swoimi kontraktami zmiany na tych pozycjach.
|