pepe72 napisał(a):

Nie wiadomo dlaczego Białorus wylądował w Krakowie.
Po drugie jest to zawsze opcja, że jak nie będzie szło pierwszej to mamy trenera z UEFA Pro w kadrze.
|
Ludzi z UEFA pro to mamy 4 innych w klubie. Na rynku tego jak grzybów po deszczu.
Być może jest u nas ze względów prywatnych, ale tak poza tym że był trenerem w bate, to wszystko poza tym jest jednym wielkim znakiem zapytania. Tym bardziej że nie wspinał się po szczeblach w co raz to lepszych drużynach, ale po prostu awansował z asystenta na trenera. Coś jak zresztą Sobolewski. Misji nie wypełnił zresztą pozytywnie więc go wymieniono.