Szneka napisał(a):

|
Panowie awans został przegrany jesienią.
|
Przecież to gów.no prawda. Awans przegraliśmy najpierw w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, potem w meczu z Puszczą. Tak można by było napisać, gdybyśmy byli w czołówce wiosennej tabeli, a to i tak było za mało by mieć baraż. W sytuacji, gdy możesz awansować bezpośrednio wygrywając z Zagłębiem lub w barażach i przyrżnąłeś tą możliwość to jesień nie ma tutaj kompletnie żadnego znaczenia. Bo szansa była, nawet dwie i nie zostały wykorzystane, jak można zatem zrzucać brak awansu na to co stało się jesienią?