Szneka napisał(a):

|
Panowie awans został przegrany jesienią.
|
Może ten bezpośredni.
Awans przez baraże został przegrany w jednym konkretnym meczu na wiosnę (mając do dyspozycji praktycznie pełną kadrę przerastającą rywala indywidualnie we wszystkim - oprócz wzrostu) i nie można tego zwalać na jesienne wtopy.