krysztal napisał(a):

Kurde ty to robisz specjalnie,prawda ?No bo jak już Cię tak pamięć zawodzi i problemem jest coś co się działo 2-3 miesiące temu wystarczy minuta by sprawdzić,że 10 razy z rzędu to my chyba nie wygraliśmy.
|
Ewidentnie coś mi się poebao (może z 10 miejscem na koniec rundy). Byłem przekonany że to bylo 10 meczy, aż sprawdziłem online i faktycznie zatrzymaliśmy się na ósmej Puszczy. W każdym bądź razie seria była imponująca patrząc, że w tej lidze rzadko kto wygrywa 3 razy z rzędu.