Karherop napisał(a):

Wymień kluby z poziomu centralnego które nie mają rezerw. Wyjdzie ci że craxa, Lechia i GKS Tychy, czyli wyłącznie podmioty z różnymi zawirowaniami finansowymi.
Każdy jeden szanujący się klub musi mieć rezerwy.
Swoją drogą śmieszne to zarzuty w sytuacji gdy zeszliśmy już z 18 kontraktów, a doszło na razie 6.
|
Nie ma w tym nic śmiesznego, nadal mamy dużą ilość piłkarzy

No, ale teraz będzie drużyna rezerw więc tam się ich rozgoni jak coś.