Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23729
Stary 04.07.2023, 14:09
nero napisał(a):Wyświetl post
Ja już wiem, czemu powstała drużyna rezerw. Teraz jak będziemy mieć 40 głów do wyżywienia to będzie chociaż wytłumaczenie, że tyle potrzebujemy bo mamy rezerwę. Nadal można naściągać szrotu i mieć większe prawdopodobieństwo trafienia, niż gdyby tej drużyny rezerw miało nie być.
Wymień kluby z poziomu centralnego które nie mają rezerw. Wyjdzie ci że craxa, Lechia i GKS Tychy, czyli wyłącznie podmioty z różnymi zawirowaniami finansowymi.

Każdy jeden szanujący się klub musi mieć rezerwy.

Swoją drogą śmieszne to zarzuty w sytuacji gdy zeszliśmy już z 18 kontraktów, a doszło na razie 6.
Odpowiedz cytując