nero napisał(a):

|
Ja już wiem, czemu powstała drużyna rezerw. Teraz jak będziemy mieć 40 głów do wyżywienia to będzie chociaż wytłumaczenie, że tyle potrzebujemy bo mamy rezerwę. Nadal można naściągać szrotu i mieć większe prawdopodobieństwo trafienia, niż gdyby tej drużyny rezerw miało nie być.
|
Wymień kluby z poziomu centralnego które nie mają rezerw. Wyjdzie ci że craxa, Lechia i GKS Tychy, czyli wyłącznie podmioty z różnymi zawirowaniami finansowymi.
Każdy jeden szanujący się klub musi mieć rezerwy.
Swoją drogą śmieszne to zarzuty w sytuacji gdy zeszliśmy już z 18 kontraktów, a doszło na razie 6.