azor napisał(a):

|
Hubert Adamczyk nie pojechał z Arka na obóz. Kołłakowscy pewnie coś za niego będą chcieli, ale wydaje się ciekawym grajkiem.
|
Zmanierowany o zblazowany piłkarz. Taką opinię słyszałem od chłopaka z Gdyni. Umiejętności ma ale gorzej z chęciami i zapałem. Wielkie ego bo byłem w Chelsea.