Jaroo1 napisał(a):

|
...dostaliśmy drugi baraż, też u siebie, z Puszczą i zesraliśmy się po raz drugi.
|
"Zesraliśmy się" z Puszczą w barażu to TANIA WYMÓWKA - my ten mecz przegraliśmy pod każdym względem, na każdej płaszczyźnie ....
Zesrać to zesraliśmy się z ZS, ale z Puszcza dostaliśmy w łeb w 90% przez trenera ( w sumie z ZS trener też dużo dołożył).
w 1 rundzie zabrakło przede wszystkim jakości, w drugiej kolejności jaj.