Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92190
Stary 04.07.2023, 09:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
...dostaliśmy drugi baraż, też u siebie, z Puszczą i zesraliśmy się po raz drugi.

"Zesraliśmy się" z Puszczą w barażu to TANIA WYMÓWKA - my ten mecz przegraliśmy pod każdym względem, na każdej płaszczyźnie ....

Zesrać to zesraliśmy się z ZS, ale z Puszcza dostaliśmy w łeb w 90% przez trenera ( w sumie z ZS trener też dużo dołożył).

w 1 rundzie zabrakło przede wszystkim jakości, w drugiej kolejności jaj.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.07.2023 o godz. 09:58.

Odpowiedz cytując