Choooj tam centrymetry.... Nie same centymetry grają.
Popatrzcie ile my ogólnie bramek straciliśmy na wiosnę. Grając ultra ofensywną piłkę potrafiliśmy kręcić przyzwoity bilans w defensywie. Może i Moltenis i Łasicki to nie są jakieś wieżowce, ale za to bardzo dobrze zabezpieczają nam tyły grając praktycznie na linii połowy boiska. Jest to możliwe głównie dzięki szybkości Francuza. O ile mnie mocno wkurzył tym, że się wypierdzielił to i tak zagrał moim zdaniem rewelacyjną rundę... Ile on kontr kasował w zarodku, zanim się mogły zawiązać to widział tylko ten co dokładnie czyta grę... Do tego parę ważnych goli w ofensywie. Moim zdaniem Francuz powinien zostać i Francuz powinien grać! Jeśli już kogoś wymieniać to Łasickiego... ale facet na 1 ligę jest wystarczająco dobry, nie ma co cudować. Te forumowe płacze to pokłosie rozczarowania odpadnięciem z barażu... A jeśli naszym z Puszczą wyszły by ze 2 strzały życia, a Puszcza coś pokiksowała przy wykończeniu to by teraz zachwyty leciały jaki mam wspaniały skład i obronę w sam raz na ekstraklasę.........
Moim zdaniem my nie mieliśmy problemów w tej rundzie z obroną.
Nie mieliśmy też z pomocą, ani atakiem.
Mieliśmy w tej rundzie problemy z zeszłą rundą

Po prostu wpadło za mało punktów.
Baraż to baraż, dochodzi presja, jeden mecz i to jest loteria.
Utrzymajmy sposób gry i punktowania z poprzedniej rundy, nawet brońmy podobnie - a będę spokojny.