krysztal napisał(a):

Co się wyjaśni jak nazwa tego podmiotu z którym rozmawiał Jaro jest utajniona.W zależności jak się rozwinie sytuacja w Gdańsku będzie można ewentualnie używać tych faktów do kolejnych manipulacji.
Jak w Lechii nie wyjdzie dostaniemy przekaz że jednak Jaro postąpił dobrze a jak Gdańszczanie się odbudują to prezes powie że to nie z nimi rozmawialiśmy
|
Nazwa nie jest utajniona. Prezes w momencie transparentności i zajebistości inwestora pochwalił się w kilku miejscach, że zmusił drugą stronę do przyjęcia prawa polskiego umowy i stworzenia lokalnego podmiotu. Podał też podobno nazwę i to była nazwa podmiotu podawana teraz w komunikacie Lechii. Tu nie ma dyskusji.
Do dyskusji pozostaje czy ściemniał na początku opowiadając, że inwestor jest sprawdzony i wiarygodny czy na końcu wyszukując problemy i sugerując, że coś jest nie tak jednak. Ale wiarygodność utrzymał na charakterystycznym dla siebie niskim poziomie.