|
To akurat było widać już po liczbach, że nie ściągamy kreatora gry ale raczej kogoś mobilnego , z dobrym odbiorem do rywalizacji z Duda. Jak na 1 mecz raczej przyzwoity występ. Dziwne żeby grając pierwszy sparing po 2 treningach z zespołem miał się popisać dobrym rozegraniem, jak przypuszczalnie nie wie nawet jak się jego koledzy nazywają. Nie mówiąc już o tremie, bo to jednak młody chłopak.
Spodziewam się że docelowo może wyglądać lepiej fizycznie w pojedynkach od Dudy i być może będzie lepszy przy bronieniu wyniku. A co tam finalnie z niego będzie to się dowiemy za jakiś czas.
Młyński to chyba chce pracować na stworzenie syndromu Młyńskiego. Na domiar złego jest obecnie pierwszym (!!!) zawodnikiem wchodzącym z ławki na pozycję skrzydłowego. To brzmi wręcz jak żart.
|