Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
Od: 03.2016
Offline
#
1238
03.07.2023, 11:00
Nie chodzi mi o to, że on ma nie zarobić. Tylko o to, że czym więcej tych pożyczek wkłada tym będzie trudniej nas w przyszłości opylić, bo transakcja będzie więcej kosztować a ta kasa mogła by być zainwestowana w klub.
Piter00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piter00
Znajdź inne posty napisane przez Piter00