Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92172
Stary 03.07.2023, 07:41
Oddajmy głos ekspertowi i trenerowi stulecia na temat tego dlaczego tracimy tyle goli ze SFG:
- Porozmawiajmy o stałych fragmentach gry, bo w meczu z Puszczą straciliście dwie pierwsze bramki w ten sposób. Patrząc przyszłościowo, jak nie doprowadzać do sytuacji, że zawodnicy strzelają z waszego pola karnego praktycznie z czystych pozycji? Jak to poprawić?

- Bramki po stałych fragmentach gry strzelało się, strzela się i będzie się strzelać. Tak samo będzie się je tracić, bo to jest element futbolu.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując