Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92170
Stary 03.07.2023, 00:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak już ktoś zauważył - drużyna Puszczy miała jakieś 2 cm więcej niż my...
Nie przegraliśmy przez wzrost. Przegraliśmy przez parodystę na stołku trenerskim który nie umiał ustawić drużyny przy SFG.
I tak, dodatkowe centymetry wśród stoperów nie zaszkodzą, ale strzelców w barażu krył Duda, na radar. To było zresztą nagminne że ktoś w naszym polu karnym przy SFG stał niekryty.

Tak więc twierdzenie że przegraliśmy awans "wzrostem" jest kretyńskie. Przegraliśmy beznadziejną grą w obronie. Część wynikała ze słabych piłkarzy (głównie Wachowiaka i Colleya, reszta myliła się w granicach rozsądku na tym poziomie), część - beznadziejnego trenera.

Widać że Kiko próbuje ściągać piłkarzy defensywnych z warunkami - to świetnie. Ale niewiele to da jeżeli gola strzeli nam koleś którego nikt nie kryje.

Doktryna "centymetrów na boisku" M. Probierza nie za bardzo się sprawdza w rzeczywistości.
Stal przegrala przez podobne problemy jak my? xD
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując