wolfy napisał(a):

Jak już ktoś zauważył - drużyna Puszczy miała jakieś 2 cm więcej niż my...
Nie przegraliśmy przez wzrost. Przegraliśmy przez parodystę na stołku trenerskim który nie umiał ustawić drużyny przy SFG.
I tak, dodatkowe centymetry wśród stoperów nie zaszkodzą, ale strzelców w barażu krył Duda, na radar. To było zresztą nagminne że ktoś w naszym polu karnym przy SFG stał niekryty.
Tak więc twierdzenie że przegraliśmy awans "wzrostem" jest kretyńskie. Przegraliśmy beznadziejną grą w obronie. Część wynikała ze słabych piłkarzy (głównie Wachowiaka i Colleya, reszta myliła się w granicach rozsądku na tym poziomie), część - beznadziejnego trenera.
Widać że Kiko próbuje ściągać piłkarzy defensywnych z warunkami - to świetnie. Ale niewiele to da jeżeli gola strzeli nam koleś którego nikt nie kryje.
Doktryna "centymetrów na boisku" M. Probierza nie za bardzo się sprawdza w rzeczywistości.
|
Stal przegrala przez podobne problemy jak my? xD