Karherop napisał(a):

Bardzo ciekawe jak nasz treneiro ułoży defensywę z ale życzyłbym sobie:
- wyjazd Colleya z Wisły
- posadzenia na ławce Moltenisa
- weryfikacji Tachiego na SO
- ogrywanie Urygi w sparingach - może w końcu pech go opuści
- aby nowy obrońca z Hiszpanii kontynuował dobry trend rodaków w tej formacji (Gonzalez, Velez, Junca - same twarde chłopy).
- uczciwa rywalizację bez abonamentu na 1 skład. (Łasicki)
To czym przegraliśmy ekstraklasę to m.in. wzrost. I Uryga i Eneko go mają więc mogą być to jakieś brakujące ogniwa w naszej obronie. Jak dopisze zdrowie
|
Jak już ktoś zauważył - drużyna Puszczy miała jakieś 2 cm więcej niż my...
Nie przegraliśmy przez wzrost. Przegraliśmy przez parodystę na stołku trenerskim który nie umiał ustawić drużyny przy SFG.
I tak, dodatkowe centymetry wśród stoperów nie zaszkodzą, ale strzelców w barażu krył Duda, na radar. To było zresztą nagminne że ktoś w naszym polu karnym przy SFG stał niekryty.
Tak więc twierdzenie że przegraliśmy awans "wzrostem" jest kretyńskie. Przegraliśmy beznadziejną grą w obronie. Część wynikała ze słabych piłkarzy (głównie Wachowiaka i Colleya, reszta myliła się w granicach rozsądku na tym poziomie), część - beznadziejnego trenera.
Widać że Kiko próbuje ściągać piłkarzy defensywnych z warunkami - to świetnie. Ale niewiele to da jeżeli gola strzeli nam koleś którego nikt nie kryje.
Doktryna "centymetrów na boisku" M. Probierza nie za bardzo się sprawdza w rzeczywistości.