Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92168
Stary 02.07.2023, 22:43
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Znaczy że "Wykolej" odchodzi?

Mam nadzieję że Łasicki w trakcie sezonu spadnie do miana 5tego stopera za tego nowego, Uryge, Tachiego (parodysta powinien go tam spróbować) i Moltenisa.
Bardzo ciekawe jak nasz treneiro ułoży defensywę z ale życzyłbym sobie:
- wyjazd Colleya z Wisły
- posadzenia na ławce Moltenisa
- weryfikacji Tachiego na SO
- ogrywanie Urygi w sparingach - może w końcu pech go opuści
- aby nowy obrońca z Hiszpanii kontynuował dobry trend rodaków w tej formacji (Gonzalez, Velez, Junca - same twarde chłopy).
- uczciwa rywalizację bez abonamentu na 1 skład. (Łasicki)

To czym przegraliśmy ekstraklasę to m.in. wzrost. I Uryga i Eneko go mają więc mogą być to jakieś brakujące ogniwa w naszej obronie. Jak dopisze zdrowie
Odpowiedz cytując