AgresywnyChomik napisał(a):

Znaczy że "Wykolej" odchodzi?
Mam nadzieję że Łasicki w trakcie sezonu spadnie do miana 5tego stopera za tego nowego, Uryge, Tachiego (parodysta powinien go tam spróbować) i Moltenisa.
|
Bardzo ciekawe jak nasz treneiro ułoży defensywę z ale życzyłbym sobie:
- wyjazd Colleya z Wisły
- posadzenia na ławce Moltenisa
- weryfikacji Tachiego na SO
- ogrywanie Urygi w sparingach - może w końcu pech go opuści
- aby nowy obrońca z Hiszpanii kontynuował dobry trend rodaków w tej formacji (Gonzalez, Velez, Junca - same twarde chłopy).
- uczciwa rywalizację bez abonamentu na 1 skład. (Łasicki)
To czym przegraliśmy ekstraklasę to m.in. wzrost. I Uryga i Eneko go mają więc mogą być to jakieś brakujące ogniwa w naszej obronie. Jak dopisze zdrowie