Zarządza chyba tylko dlatego, że się na Wiśle wszystko posypało i nie ma kto go za mordę wziąć. Kibice siedzą cicho bo:
a) nie mają poparcia kibiców piknikowych jak kiedyś
b) są skompromitowani przez WSH
c) nie chcą srać w gniazdo legendy - Kuby
d) chyba obawiają się, że jak nie Królewski to kto? Że może być jeszcze gorzej
Także Jaro to sobie zarządza nie wiem czym

Po prostu się zrobiło kółko wzajemnej adoracji, a dzieci i imbecyle się cieszą, że Jaro robi konferencje i dużo opowiada co się w klubie dzieje i jak to pracują.