|
jeśli chodzi o umiejętności trenerskie, to moim zdaniem Jop > Sobol. Niestety tego pierwszego wszyscy tutaj oceniają za pamiętne "okienko".
Wracają do tematu, to fajnie by się pozbyć przynajmniej połowy tych nazwisk: Młyński, Żyro, Basha, Colley, Hugi, Falzagic. Pierwsza czwórka pokazała, że 1 liga ich przerasta, pozostali zarabiają zdecydowanie nie współmiernie do gry.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|