Karherop napisał(a):

Zespół z drugiego poziomu rozgrywkowego 27 ligi w europie. No z tą powagą to bym nie przesadzał.
Już chyba nie masz w życiu innych problemów niż przeżywać kontrakt JB. To zupełnie bez znaczenia dla naszej kadry.
|
Klub jest tak poważny jak na to zapracuje bez względu na ligę w której gra. Wisła ze względu na liczbę kibiców, historię i potencjał ma wszelkie przesłanki aby być poważnym klubem. To, że nie wygląda poważnie zawdzięcza wyłącznie medialno/twitterowej błazenadzie na szczytach.
Jeśli zaś chodzi o kontrakt JB to dla teoretycznej siły naszej kadry jest on rzeczywiście bez znaczenia. Dla jej potencjału do odniesienia sukcesu obecność w szatni jest z kolei kluczowa. Konkretnie nieobecność. Z JB w szatni lub jej okolicy będziemy odnosić takie same sukcesy jak w kilku ostatnich sezonach bez względu na liczbę zmian w kadrze czy na ławce trenerskiej.
Ale mój post dotyczył czegoś innego. Dotyczył szacunku do klubu, jego władz i kibiców. Czyli czegoś czego pomimo szumnych deklaracji i łzawych opowieści bardzo w ostatnich latach brakuje. Trudny temat.